Darba dienās 09.00 - 17.00, brīvdienās- pēc vienošanās
Pirkumu grozs


Salidzini.lv logotipsApmaksa

Pasūtot preci www.autokreslini.lv, Jūs uz savu norādīto e-pasta adresi saņemsiet faktūrrēķinu par preces apmaksu.

Iespējamie preču apmaksas veidi:

Ar pārskaitījumu

Saņemot rēķinu savā epastā, varat veikt rēķina apmaksu internetbankā, vai jebkurā bankā. Pie apmaksas norādiet, lūdzu, rēķina numuru!!!
Prece tiks izsūtīta TIKAI, kad www.autokreslini.lv saņems apmaksu par rēķinu!

Preci virs 100,- eur ir iespējams iegādāties arī līzingā ( www.aizdevums.lv )


 Par līzinga iespējām jautājiet mūsu darbiniekiem.

Dažām precēm ir jāveic priekšapmaksa. Priekšapmaksa paredzēta kā garantija, jo preces tiek pasūtītas individuāli katram klientam. Par to autokreslini.lv administrācija Jūs informēs individuāli.

Transporta izmaksas atkarīgas no pirkuma summas.Tās tiks aprēķinātas atsevišķi, atkarībā no izvēlētā preču saņemšanas veida un piegādes vietas!

Tās preces, kuras ir nodrošinātas ar ražotāja garantiju, ir iespējams atgriezt, ja tām ir konstatēts rūpnīcas defekts. Par preču defektiem, lūdzu informējiet mūs rakstiski uz info@autokreslini.lv un vienosimies par preču atgriešanas vai maiņas veidu.

Ja prece, kuru iegādājāties autokreslini.lv, Jums nederēja , Jums ir tiesības 14 dienu laikā to atgriezt mums atpakaļ un saņemt atpakaļ naudu. Jums prece jāatgriež atpakaļ oriģināliepakojumā (ar visām birkām klāt) un jāuzraksta iesniegums par preces atgriešanu. Prece NEDRĪKST būt lietota!!! Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

Skaidrojums par preces atgriešanu:
http://m.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/265992-tiesibas-nopirkto-preci-atdot-atpakal-veikala/

Pirkumu grozs (0)